Stálý abiturientský výbor

Na škole se můžeme pochlubit jednou zvláštností a tou je bezmála sedmdesátileté aktivní působení kolektivu absolventů pod názvem Stálý abiturientský výbor při GMK. Jeho posláním bylo a je prohlubovat vztah absolventů ke škole a propagovat školu a její výsledky navenek. Výbor pomáhá organizovat setkání a srazy bývalých studentů, návštěvy profesorů a setkání s nimi, mnozí jeho členové jsou nápomocni při rozvoji školy. Zástupci výboru se každoročně zúčastňují slavnostního vyřazení nových absolventů v sále Městského kulturního domu v Bílovci a předávají drobné dárky i finanční odměny čerstvým maturantům. Jak čas míjí, na místa starších členů nastupují postupně věkově mladší absolventi, odhodlaní dál rozvíjet toto ojediněle krásné hnutí.

Členové: Arnošt Fiala, Ing. František Fiala, Ing. Rudolf Kohut, Ing. Rudolf Říman, Jana Bulavová Klossová, JUDr. Vladimír Koliba, Ladislav Lindovský, Mgr. Hana Bajnarková, Mgr. Naděžda Schillerová, Mgr. Pavel Mrva, MUDr. Alexandra Holubová, MUDr. Hana Burianová, MUDr. Jaroslava Dobiášová, RNDr. Danuše Berkusová, RNDr. Radmila Horáková.